VIDARON ЛАКОБЕЙЦ

VIDARON
ЛАКОБЕЙЦ
захисно-декоративний засіб для деревини

 

ВЛАСТИВОСТІ: 

  • Містить Teflon® surface protector
  • Захищає від впливу атмосферних факторів
  • Зхищає від ультрафіолетового випромінювання
  • Легке нанесення. Відмінний декоративний ефект

ЗАСТОСУВАННЯ: ЛАКОБЕЙЦ призначений для декоративно-захисного фарбування дерев'яних поверхонь та деревопохідних матеріалів всередині та зовні будинків, напр.: будівельної столярки, панелей, декоративних планок, меблів, касетонів, дверей, садової архітектури (альтанок, парканів, лавок, тощо).
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Підготовка - поверхні, призначені для фарбування, повинні бути сухими, чистими, без пилу, жирних та смоляних плям. Засмолені та жирні місця промити розчинником нітро або екстракційним бензином, висушити. Для забезпечення повного захисту на нові поверхні, що використовуються зовні будинків, перед лакуванням необхідно нанести один шар безбарвного захисно-декоративного  ІМПРЕГНАТУ VIDARON.
Лакування: Перед використанням та під час лакування виріб старанно перемішати до однорідної консистенції та отримання кольору. Лакувати пензлем, губкою або за допомогою розпилювача при температурі основи та повітря від +5ºC дo +30ºC. Нанесення та висихання виробу не може здійснюватися при поганих атмосферних умовах. У випадку фарбування пензлем ЛАКОБЕЙЦ через прибл. 1 хв. від нанесення розтерти напівсухим пензлем вздовж шарів деревини для отримання відмінного декоративного ефекту. Незалежно від виду інструменту, що використовується, рекомендується нанести 2-3 тонкі шари засобу з інтервалом 12 годин. Перед нанесенням наступних шарів пофарбовані поверхні треба обережно протерти дрібнозернистим наждачним папером з грануляцією прибл 320,  усунути пил. Час висихання при темп. +20ºC та відносній вологості повітря 55% – до 12 годин. Повну механічну міцність покриття набуває через мін. 72 години після закінчення робіт. Відновлення – відновлювальні поверхні треба відшліфувати наждачним папером, старі знищені лакові покриття, погано зчеплені в основою – усунути. Все очистити, нерівності зашпаклювати. У випадку застосування виробу на екзотичні породи деревини потрібно проконсультуватися з Виробником. Розбавлення та миття інструментів – олійно-фталевий або безароматичний розчинник, вироблений АТ «Лакофарбовий завод «Śnieżka».

РОЗХІД: дo 20 м²/л при одноразовому нанесенні.
ЗБЕРІГАННЯ: температура зберігання: від +5ºC до +30ºC. Термін придатності до використання і номер партії: на упаковці.
СКЛАД: фталева дисперсія, тяжкий бензин, оброблений воднем (нафта), допоміжні речовини.
ЗАХОДИ  БЕЗПЕКИ:  виріб легкозаймистий. Повторна дія виробу може призвести до надмірної сухості або тріщин шкіри. Берегти від дітей. Не зберігати біля джерел загоряння – не палити. Не вдихати газу/ диму/ пари/ розпилену рідину. Уникати забруднення шкіри та очей. Не виливати в каналізацію, а використаний виріб і упаковку поставити на склад небезпечних відходів. У випадку ковтання, негайно звернутись до лікаря - показати упаковку або етикетку. Застосовувати виключно в добре провітрюваних приміщеннях.
Містить оксим бутан -2-она. Може викликати алергічну реакцію.

Ліміт вмісту летких органічних сполук для цього виробу кат. A/е/FR); 400 г/л (2010). Виріб містить макс. 400 г/л.
Номінальний об'єм: на упаковці.

  • *Не стосується  безбарвного ЛАКОБЕЙЦА.
  • Дослідження, проведені незалежною лабораторією, підтвердили довговічність покриття до 6 років. Цей термін може зменшуватися у випадку впливу несприятливих зовнішніх факторів або якщо під час фарбування не дотримувались рекомендації виробника. АТ Лакофарбовий завод „Śnieżka” надає 6-річну гарантію на довговічність покриття – детальні умови гарантії на сайті www.vidaron.pl  або www.vidaron.com.ua
Teflon® surface protector, який входить до складу ЛАКОБЕЙЦУ,  ефективно захищає деревину від впливу атмосферних опадів та вологого повітря, зберігає захисні властивості після змивання, сприяє швидкому спливанню води з поверхні та захищає волокна деревини від руйнування, викликаного УФ випромінювання. В комплексі з безбарвним засобом для просочення VIDARON ЛАКОБЕЙЦ забезпечує повний захист деревини.

Виробник:
АТ «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka»
39-102 Любзіна 34А, Польща
Торговий відділ: 39-207 Бжезніца, вул. Дембіцька 44, Польща
www.sniezka.pl, www.vidaron.pl

Імпортер:
ТзОВ «Снєжка-Україна»
81000, Україна, Львівська обл., м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а
Приймальня: тел.: (03259) 78150, 78151,
факс: (03259) 60120,
Відділ збуту: тел.: (03259) 60152
www.sniezka.ua, www.vidaron.com.ua