Зміни та доповнення до правил

Зміни та доповнення
до Офіційних правил участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!»  (надалі Правила)
(Затверджені Замовником Акції ТОВ «Снєжка-Україна» від 14.06.2013 року)

 

Керуючись п.11.2. Офіційних правила участі в акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!»  Замовник Акції 14 червня 2013 p. вирішив внести зміни та доповнення до Правил, а саме:

1. Пункт 8.1.1. Правил викласти в наступній редакції:
«8.1.1. Протягом 30 (тридцяти) календарних днів після дзвінка від Організатора Акції або його представника та повідомлення про можливість придбання одного з Товарів Акції за 1 (одну) гривню, Учаснику Акції необхідно перерахувати кошти у розмірі 1 (однієї) гривні на поточний рахунок Організатора Акції, що вказаний в п. 1 цих Правил, та надати Організатору Акції або його представнику копію власного паспорта громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією), ідентифікаційного коду, упаковку Акційної продукції з виграшним Кодом, або оригінал фіскального чеку в якому зазначена Акційна продукція,  шляхом поштового відправлення на адресу: 03164, м. Київ, а/с 24. Зазначені вище копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чіткими та розбірливими для читання.»

2. Пункт 8.2.1. Правил викласти в наступній редакції:
«8.2.1. Протягом 30 (тридцяти) календарних днів після дзвінка від Організатора Акції або його представника та повідомлення про можливість отримання гарантованого подарунку Акції, відправити упаковку Акційної продукції з зареєстрованим Кодом, або оригінал фіскального чеку, в якому зазначена Акційна продукція шляхом поштового відправлення на адресу: 03164, м. Київ, а/с 24. В разі відправлення фіскального чеку, він повинен бути таким, щоб усі дані були чіткими та розбірливими для читання.»

3. Викласти Офіційні правила участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!» в новій редакції з урахуванням вищезазначених змін та доповнень, та розмістити їх на інтернет-сайті акції www.maluj-vygravaj.com.ua

 

Зміни та доповнення
до Офіційних правил участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!»  (надалі Правила)
(Затверджені Замовником Акції ТОВ «Снєжка-Україна» від 21.06.2013 року)

Керуючись п.11.2. Офіційних правила участі в акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!» Замовник Акції 21 червня 2013 p. вирішив внести зміни та доповнення до Правил, а саме:

 

1. Пункт 5.6.4. Правил викласти в наступній редакції:
«5.6.4. Послуга дійсна для повнолітніх абонентів усіх GSM-операторів України. Вартість одного СМС-повідомлення становить: для абонентів мережі ПрАТ "Київстар" - 0,50 грн., для абонентів мережі ТОВ "Астеліт" (life:)) - 0,59 грн., для абонентів мережі ПрАТ "МТС Україна" - 0,60 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного Фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний партнер: ТОВ "Старт-98", адреса: 03035, вул. Сурікова, буд. 3, корп. 37; тел. сервісної підтримки: (044) 492-27-37 (цілодобово і без вихідних)»

2. Викласти Офіційні правила участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!» в новій редакції з урахуванням вищезазначених змін та доповнень, та розмістити їх на інтернет-сайті акції www.maluj-vygravaj.com.ua