sniezka colour latex nature

Śnieżka colour latex Nature
ЛАТЕКСНА ФАРБА СТІЙКА ДО МИТТЯ

 

PN-C-81914:2002 Тип I – фарба, стійка до мокрого тертя.
Виріб відповідає нормі PN-EN-13300
Має Сертифікат PZH

Ліміт вмісту летких органічних сполук для цього виробу: (кат. A/a/WB): 30 г/л (2010). Виріб містить макс. 30 г/л.

ВЛАСТИВОСТІ: Відмінна покривна здатність. Супер розхід – до 14 м2/л при одношаровому нанесенні. Стійка до стирання та багаторазового миття. Містить Teflon® surface protector, що полегшує усунення плям та забруднень. Забезпечує «дихання» стін.
ЗАСТОСУВАННЯ: Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель із цегляних, цементних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних, деревопохідних матеріалів, а також шпалер, у тому числі шпалер із скловолокна всередині приміщень.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Підготовка – поверхня, призначена для фарбування, повинна бути міцною, чистою, сухою, відповідно витриманою. Нові, міцні зашпакльовані основи або поверхні насиченого кольору рекомендується пофарбувати ҐРУНТУВАЛЬНОЮ ФАРБОЮ ТМ Śnieżka. Старе покриття з клейових, вапняних фарб, що відстає пластами та погано зчеплене з основою, слід усунути. Нерівності, тріщини вирівняти шпаклівкою ACRYL-PUTZ® СТАРТ або ФІНІШ. Жирні плями та сліди від води зафарбувати фарбою Śnieżka ВІД СЛІДІВ ПРОТІКАННЯ І ПЛЯМ. Покриття з емульсійних фарб, що добре тримається поверхні, вимити водою з миючими засобами, сполоснути чистою водою та висушити. Вільно зв'язану поверхню із високою поглинальною здатністю та крихкими компонентами потрібно заґрунтувати ПОЛІМЕРНОЮ ҐРУНТОВКОЮ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ACRYL-PUTZ®. Шпалери із скловолокна фарбувати фарбою або дотримуватись інших рекомендацій їх виробника. Фарбування – фарбу ретельно перемішати, наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем – 2 шари з інтервалом 2-4 години. Не додавати вапна та не змішувати з емульсійними фарбами іншого типу. Малярні роботи виконувати при температурі основи та середовища від +10°C до +30°C. Покриття набуває повної стійкості до миття/витирання через 28 днів від закінчення малярних робіт. Інструменти вимити водою. Під час робіт та після їх закінчення приміщення провітрювати до зникнення запаху. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Зберігати та складувати у щільно закритих упакуваннях. Берегти від морозу та сонячних променів. Температура зберігання: від +5°C дo +30°C. Детальна інформація міститься в карті характеристики виробу.
РОЗХІД: *до 14 м²/л при одношаровому нанесенні (залежно від підготовки поверхні та способу нанесення).
Склад: стирол-акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, вода і допоміжні речовини.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ДО ВИКОРИСТАННЯ: 24 місяці з дати виготовлення.
Дата виготовлення та № партії: на упаковці.

Teflon® surface protector, який входить до складу «Śnieżka colour latex Nature», полегшує очищення та усунення плям і забруднень, збільшує стійкість до багаторазового миття, гарантує високу стійкість пофарбованої поверхні та створює покриття, яке рівномірно пропускає водяну пару, тобто дозволяє стінам "дихати". Забезпечує відмінне декоративне покриття, цілком безпечне для здоров'я.

Дія Тефлону
Під час нанесення на основу фарби «Śnieżka colour latex Nature» часочки Teflon® surface protector концентруються на поверхні утвореної плівки, зменшуючи її поверхневу напруженість. Завдяки цьому пофарбовані поверхні характеризуються меншим ступенем притягання забруднень, а бруд слабше тримається на основі. Декоративне покриття є стійким, паро-,газопроникним і його легко утримувати в чистоті.

Teflon®:

  1. полегшує очищення, усунення плям і забруднень
  2. підвищує стійкість до багаторазового миття
  3. забезпечує „дихання” стін
  4. безпечний для здоров'я

Виробник:
АТ «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka»
39-102 Любзіна 34А, Польща
Торговий відділ: 39-207 Бжезніца, вул. Дембіцька 44, Польща
www.sniezka.pl,

Імпортер:
ТзОВ «Снєжка-Україна»
81000, Україна, Львівська обл., м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а
Приймальня: тел.: (03259) 78150, 78151,
факс: (03259) 60120,
Відділ збуту: тел.: (03259) 60152
www.sniezka.ua