Призи

2 омріяні подорожі
до Арабських Еміратів на двох


Відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Найнезабутнішою стане подорож та відпочинок в унікальній екзотичній країні Об’єднані Арабські Емірати, яка дає можливість опинитися в світі, де пустелі гармонійно співіснують з квітучими оазисами, авангардні хмарочоси з розкішними середньовічними палацами, сучасні торгові центри з колоритними східними базарами. Це неповторне поєднання самобутнього Сходу з модерними тенденціями Заходу.
Занурюючись у теплу воду, ніжачись на пляжах під палючими променями сонця, граючи у спортивні ігри, туристи фізично загартовуються, захоплюються величчю природи, підносяться духовно, пізнають місця, які раніше не відвідували, або дізнаються нові цікаві факти про вже знані раніше куточки планети, а також, таким чином підвищують свій інтелектуальний рівень.


2 сертифікати по 20 000 грн.
на оновлення Твоєї оселі

 


Сертифікат вартістю 20 000 грн на оновлення оселі.
Формування особистості людини відбувається у безперервній взаємодії з навколишнім світом. Кожній людині важливо, щоб про своє помешкання можна було б з упевненістю сказати: «Мій дім - моя фортеця!». У себе вдома ми розслабляємося, і зовнішні фактори легко впливають на організм, а вміло підібрані меблі та відтінки в інтер'єрі сприяють підняттю життєвого тонусу. Сертифікат допоможе Вам, на власний розсуд і смак, облаштувати власну оселю, щоб про неї можна було б з упевненістю сказати: «Мій дім – моя фортеця!»


5 сучасних планшетних комп’ютерів
щомісяця (всього 20 шт.)

 

 


Планшетний комп’ютер.
В нашому житті відбувається багато приємних подій кожного дня, і майже кожна з них заслуговує на те, щоб ми зберегли її в свої пам’яті. Найкращі миті життя: день народження коханого, танець нареченої у білій сукні, перші кроки дитини - всі ці спогади ви легко збережете у планшетному комп’ютері, а також завжди будете поруч із своїми рідним та близькими.


5 новітніх смартфонів щотижня
(всього 80 шт.)

 


Смартфон.
З англійської це слово перекладається як «розумний телефон» і вказує на особливий пристрій, який поєднує в собі всі новинки технічного прогресу. Смартфон – це поєднання мобільного телефону і персонального комп’ютера, які стали у свою чергу невід’ємними атрибутами ділової людини.


Перші 500 учасників, що зареєструються ГАРАНТОВАНО отримають фірмову футболку

 

 

Фірмова футболка
ТМ Sniezka та ТМ VIDARON пропонують великий асортимент фірмових футболок різних кольорів, які будуть до вподоби, навіть найвибагливішому учаснику акції, і надовго залишать спогад про саму акцію.