Правила

Зміни та доповнення до Офіційних правил участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!» можна переглянути тут

 

Офіційні правила участі в рекламній акції «Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!»*
(надалі – «Правила»)

*Згідно зі змінами та доповненнями до Офіційних правил
від «14» червня 2013 року та від «21» червня 2013 року


1. Замовником рекламної акції Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!» (далі — «Акція» або «рекламна Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Снєжка-Україна», що знаходиться за адресою: 81000, Україна, Львівська область, м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а (далі — «Замовник»).
Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Р.А.М.», що знаходиться за адресою: 03115, Україна, м. Київ, вул. Ф. Пушиної 30/32, (далі – Організатор). Поточний рахунок Організатора: п/р 260071715 в Приватне Акціонерне Товариство “Комерційний Індустріальний Банк” м. Київ, МФО 322540, ЄДРПОУ 31724470, Свідоцтво пл. ПДВ № 200104781, ІПН 317244726549.

2. Акція триває з «00» годин «01» хвилин «03» червня 2013 року до «23» годин «59» хвилин «30» вересня  2013 року включно (далі - «період проведення Акції»).

3. Акція проводиться на всій території України (далі  - «місце проведення Акції»).

4. Продукція, що бере участь у рекламній Акції (далi - «Акційна продукція» або «Продукція»):
VIDARON ІМПРЕГНАТ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 700 мл.,
VIDARON ІМПРЕГНАТ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 2,5 л.,
VIDARON ІМПРЕГНАТ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 4,5 л.,
VIDARON ІМПРЕГНАТ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 9 л.,
VIDARON ЛАКОБЕЙЦ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 750 мл.,
VIDARON ЛАКОБЕЙЦ захисно-декоративний засіб для деревини, упаковка 2,5 л.,
Sniezka Nature, упаковка 2,5 л.,
які  містять акційне позначення «Увага, акція! Акційні вироби купуй – в Емірати мандруй!», а також унікальний Код   (надалі – Код).

5. Участь в Акції
5.1. В Акції можуть брати участь громадяни України, які проживають на території України та досягли повноліття (18 років) і які придбали Акційну продукцію (далі — «Учасники» або «Учасники Акції»). Фактом участі в Акції кожен Учасник підтверджує свою повну згоду з усіма умовами даних Правил.
5.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Замовника/Організатора рекламної Акції та будь-яких інших компаній, що беруть участь у підготовці та проведенні рекламної Акції, а також їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), а також малолітні та неповнолітні особи.
5.3. Участь у рекламній Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник/Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
5.4. Учасником рекламної Акції вважається особа, яка відповідає вимогам пп. 5.1–5.2 цих Правил, зареєструвала унікальний Код, зазначений на упаковці Акційної продукції, та належним чином в період проведення Акції виконала всі Правила та умови цієї Акції, що викладені нижче.
5.5. Кожен Учасник може брати участь в Акції необмежену кількість разів та за результатами розіграшу отримати право на придбання  не більше одного Товару Акції з однієї категорії (далі – придбати Товар Акції) та отримати не більше одного гарантованого подарунка Акції.
5.6. Для участі в рекламній Акції Учаснику необхідно:
5.6.1. Придбати в період проведення рекламної Акції Акційну продукцію, вказану в п.4 цих Правил, в будь-якій кількості.
5.6.2. Знайти стікер з унікальним акційним Кодом на кришці Акційної продукції.
5.6.3. Зареєструвати Код, відправивши SMS-повідомлення з цим Кодом на короткий номер 3100, або зареєструвавши його на сайті www.maluj-vygravaj.com.ua в форматі: унікальний код_перша буква назви торгової марки_ємність виробу (через пробіли)  в період з 03.06.2013 року до 30.09.2013 року.
5.6.4. Послуга дійсна для повнолітніх абонентів усіх GSM-операторів України. Вартість одного СМС-повідомлення становить: для абонентів мережі ПрАТ "Київстар" - 0,50 грн., для абонентів мережі ТОВ "Астеліт" (life:)) - 0,59 грн., для абонентів мережі ПрАТ "МТС Україна" - 0,60 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного Фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний партнер: ТОВ "Старт-98", адреса: 03035, вул. Сурікова, буд. 3, корп. 37; тел. сервісної підтримки: (044) 492-27-37 (цілодобово і без вихідних).
5.6.5. Для реєстрації кодів на сайті Учаснику Акції необхідно зареєструвати анкету на сайті www.maluj-vygravaj.com.ua.
5.6.6. Кожен зареєстрований Код несе в собі певну кількість голосів (далі - Голоси), залежно від Продукції, та збільшує шанси на отримання права на придбання Товару:
 

Акційна продукція Місткість Кількість голосів
VIDARON ІМПРЕГНАТ
захисно-декоративний засіб для деревини
700 мл. 1
VIDARON ІМПРЕГНАТ
захисно-декоративний засіб для деревини
2,5 л. 3
VIDARON ІМПРЕГНАТ
захисно-декоративний засіб для деревини
4,5 л. 5
VIDARON ІМПРЕГНАТ
захисно-декоративний засіб для деревини
9 л. 10
VIDARON ЛАКОБЕЙЦ
захисно-декоративний засіб для деревини
750 мл. 1
VIDARON ЛАКОБЕЙЦ
захисно-декоративний засіб для деревини
2,5 л. 3
Sniezka Nature 2,5 л. 2

 

5.6.7. Усі коди, зареєстровані Учасником Акції впродовж періоду проведення Акції, накопичуються та зберігаються на його Власному рахунку Учасника Акції (надалі – Рахунок). Учасник може перевіряти стан власного Рахунку у своєму Особистому кабінеті на сайті www.maluj-vygravaj.com.ua.
5.6.8. Для того, щоб акційні Голоси, які були отримані шляхом реєстрації Кодів через СМС, були підсумовані  з акційними Голосами, які були отримані шляхом реєстрації Кодів на сайті, потрібно врахувати наступне – номер мобільного телефону в анкеті Учасника на сайті повинен співпадати з номером мобільного телефону, з якого надсилаються акційні смс-повідомлення з Кодами.

6. Учасники Акції можуть отримати гарантовані подарунки Акції, визначені в п.6.4. цих Правил та, за результатами розіграшів, можуть отримати право на придбання за 1 гривню, відповідно до цих Правил, наступних Товарів Акції (далі – Товар Акції):
6.1. За результатами головних розіграшів, які відбудуться 01.08.2013 та 01.10.2013 року, Учасники можуть отримати право на придбання за 1 гривню наступних Товарів Акції:
•    Сертифікат на туристичну поїздку на двох до Об’єднаних Арабських Еміратів – 1 одиниця за результатами кожного головного розіграшу;
•    Сертифікат «на оновлення оселі» – 1 одиниця за результатами кожного головного розіграшу.
Загальна кількість Товару Акції – 4 одиниці.
6.1.1. Сертифікат на туристичну поїздку дозволяє Учаснику, що скористався правом на його придбання, отримати туристичну путівку на двох до Об’єднаних Арабських Еміратів у строки, в туристичному агентстві, та на умовах визначених Організатором. Сертифікат необхідно використати протягом 5 (п’яти) місяців з дня розіграшу.
6.1.2. Сертифікат на «оновлення оселі» дозволяє Учаснику, що скористався правом на його придбання, отримати, у продавця та/або виробника меблів визначеного Організатором, за адресою, та в порядку, визначеному Організатором, меблі, загальною вартістю не більше 20 000 гривень. Сертифікат необхідно використати протягом 2 (двох) місяців з дня розіграшу.
6.2. За результатами щомісячних розіграшів Учасники можуть отримати право на придбання за 1 гривню наступних Товарів Акції:
•    Планшетний комп’ютер – 5 одиниць щомісяця.
Загальна кількість Товару Акції за Акцію – 20 одиниць.
Щомісячні розіграші відбуватимуться 01.07.2013р., 05.08.2013р., 02.09.2013р., 01.10.2013р. о 14:00 годині за Київським часом.

6.3. За результатами щотижневих розіграшів Учасники можуть отримати право на придбання за 1 гривню наступних Товарів Акції:
•    Мобільний телефон – 5 одиниць щотижня.
Загальна кількість Товару Акції за Акцію – 80 одиниць.
Щотижневі розіграші відбуватимуться щопонеділка в період проведення Акції, починаючи з 10.06.2013 року, о 14:00 годині за Київським часом.

6.4. Гарантовані подарунки Акції:
6.4.1 Гарантовані подарунки для перших 500 (п’ятиста) учасників Акції:
•    Футболка – 500 одиниць.

6.5. Кількість Товару Акції та гарантованих подарунків Акції є обмеженою та становить зазначену вище кількість кожного Товару Акції та гарантованих подарунків Акції. Відповідальність Замовника та/або Організатора рекламної Акції не виходить за межі вартості та кількості Товару Акції, передбачених п. 6.1.-п.6.3. цих Правил.
6.6. Замовник рекламної Акції залишає за собою право збільшити загальну кількість Товару Акції та/або гарантованих подарунків Акції або включити до рекламної Акції додатковий Товар, не передбачений цими Правилами. У разі, якщо такі зміни будуть мати місце,  Замовник та/або Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому п. 11.2 цих Правил.
6.7. Зовнішній вигляд Товару Акції та гарантованих подарунків Акції може відрізнятися від зовнішнього вигляду Товару Акції та гарантованих подарунків Акції, зображених у інформаційних та рекламних матеріалах Акції.
6.8. Товари Акції та/або гарантовані подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції тільки за умови виконання ними усіх вимог, передбачених  цими Правилами.

7. Умови визначення Учасників, що отримали право на придбання за 1 гривню Товарів Акції та гарантованих подарунків Акції:
7.1. Для того, щоб отримати право на придбання за 1 (одну) гривню одного з Товарів Акції за результатами головних, щомісячних та щотижневих розіграшів, зазначених у п.6.1.-п.6.3. цих Правил, Учаснику Акції необхідно:
7.1.1. Зареєструвати 1 (один) або більше Кодів з Акційної продукції, згідно з п.5.6.3 цих Правил, та отримати Голоси на Рахунок.
7.1.2. Учасник Акції може збільшити свої шанси на отримання права придбання Товару Акції, зареєструвавши якомога більшу кількість Кодів, тим самим збільшивши кількість Голосів на Рахунку.
7.1.3. Коди, зареєстровані в порядку, передбаченому п. 7.1. цих Правил,  візьмуть участь у розіграшах згідно п.7.2. цих Правил.

7.2. Розіграші Акції:
7.2.1. Розіграші відбуватимуться методом випадкової комп’ютерної вибірки серед Учасників, які виконали всі умови цих Правил.
7.2.2. проведення головних розіграшів відбуватимуться 01.08.2013 та 01.10.2013 року о 14:00 годині за Київським часом;
7.2.3. проведення щомісячних розіграшів відбуватиметься 01.07.2013р., 05.08.2013р., 02.09.2013р., 01.10.2013р. о 14:00 годині за Київським часом.
7.2.4. проведення щотижневих розіграшів відбуватиметься щопонеділка в період проведення Акції, починаючи з 10.06.2013 року о 14:00 годині за Київським часом.
7.2.5. У разі, якщо дата розіграшу співпадає з офіційним святковим днем та/або вихідним днем, розіграш проводиться у наступний робочий день.
7.2.6. Організатор гарантує об’єктивність та достовірність процедури визначення Учасників (випадкової комп’ютерної вибірки), які мають право на отримання одного з Товарів Акції.
7.2.7. Достовірність випадкової комп’ютерної (електронної) вибірки, при проведені головних розіграшів, буде підтверджена нотаріусом, який буде присутній у офісі Організатора Акції під час визначення Учасників Акції, що матимуть право на придбання Товарів Акції за результатами головних розіграшів Акції.

7.3. Результати розіграшів:
7.3.1. Результати розіграшів будуть оприлюднені на сайті www.maluj-vygravaj.com.ua не пізніше, ніж протягом наступної доби після проведення розіграшу.
7.3.2. Учасникам Акції, які будуть визначені як такі, що мають право на придбання за 1 (одну) гривню одного з Товарів Акції, за результатами головного та/або щомісячного та/або щотижневого розіграшу, визначених в п.6.1.- п.6.3. цих Правил, протягом години з моменту проведення розіграшу зателефонує Організатор Акції або його представник за номером телефону, вказаним Учасником Акції у анкеті на сайті, або за номером мобільного телефону, з якого був надісланий Код.
7.3.3. Організатор під час телефонного дзвінка уточнює дані Учасників Акції, що необхідні для відправлення Товарів.
7.3.4. Якщо Організатор Акції або його представник з третьої спроби, протягом години з моменту проведення розіграшу, не зможе зв’язатися з Учасником Акції, якого було визначено як такого, що має право на придбання за 1 (одну) гривню одного з Товарів Акції, за результатами головного та/або щомісячного та/або щотижневого розіграшу, то такий Учасник Акції вважається таким, що відмовився від придбання Товару Акції та не має права на одержання від Замовника та/або Організатора Акції будь-якої компенсації. В такому разі Організатор акції проводить додатковий розіграш, відповідно до п.7.2.1. цих правил, за результатами якого інший Учасник Акції, буде визначений як такий, що має право на придбання за 1 (одну) гривню відповідного Товару Акції.
7.4. Для того, щоб отримати гарантований подарунок Акції, що зазначений у п.6.4 цих Правил, Учаснику Акції необхідно:
7.4.1. Зареєструвати 1 (один) або більше кодів з Акційної продукції, згідно з п.5.6.3 цих Правил, та отримати Голоси на Рахунок.
7.4.2. Перші 500 (п’ятсот) Учасників Акції, що виконали вимоги п.7.4.1. цих Правил, мають право отримати гарантований подарунок Акції.
7.4.3. Учасникам Акції, які будуть визначені як такі, що мають право на отримання гарантованого подарунку Акції, визначеного в п.6.4 цих Правил, зателефонує Організатор Акції або його представник за номером телефону, вказаним Учасником Акції у анкеті на сайті, або за номером мобільного телефону, з якого був надісланий Код. Організатор під час телефонного дзвінка уточнює дані Учасників Акції, що необхідні для відправлення гарантованих подарунків Акції.
7.4.4. Якщо Організатор Акції або його представник з третьої спроби не зможе зв’язатися з Учасником Акції, якого було визначено як такого, що має право на отримання гарантованого подарунку Акції, то такий Учасник Акції вважається таким, що відмовився від отримання гарантованого подарунку Акції та не має права на одержання від Замовника та/або Організатора Акції будь-якої компенсації. В такому разі Організатор акції вирішує долю такого гарантованого подарунку на власний розсуд.

8. Умови придбання Товарів Акції та отримання гарантованих подарунків Акції.
8.1. Для придбання Товарів Акції, зазначених у п. 6.1-п.6.3 цих Правил, Учасник, який має право на придбання одного з таких Товарів Акції, зобов’язаний:
8.1.1. Протягом 30 (тридцяти) календарних днів після дзвінка від Організатора Акції або його представника та повідомлення про можливість придбання одного з Товарів Акції за 1 (одну) гривню, Учаснику Акції необхідно перерахувати кошти у розмірі 1 (однієї) гривні на поточний рахунок Організатора Акції, що вказаний в п. 1 цих Правил, та надати Організатору Акції або його представнику копію власного паспорта громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією), ідентифікаційного коду, упаковку Акційної продукції з виграшним Кодом, або оригінал фіскального чеку в якому зазначена Акційна продукція,  шляхом поштового відправлення на адресу: 03164, м. Київ, а/с 24. Зазначені вище копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чіткими та розбірливими для читання.
8.1.2. Товари Акції за результатами головних, щомісячних та щотижневих розіграшів  будуть відправлені поштовим відправленням на адресу, вказану Учасником Акції в анкеті, або повідомлену Учасником Акції під час дзвінка від Організатора або його представника, протягом періоду дії Акції але пізніше, ніж 22.11.2013 року.
8.2. Для отримання Гарантованих подарунків Акції, зазначених у п. 6.4 цих Правил, Учасник, який має право на отримання одного з гарантованих подарунків Акції, зобов’язаний:
8.2.1. Протягом 30 (тридцяти) календарних днів після дзвінка від Організатора Акції або його представника та повідомлення про можливість отримання гарантованого подарунку Акції, відправити упаковку Акційної продукції з зареєстрованим Кодом, або оригінал фіскального чеку, в якому зазначена Акційна продукція шляхом поштового відправлення на адресу: 03164, м. Київ, а/с 24. В разі відправлення фіскального чеку, він повинен бути таким, щоб усі дані були чіткими та розбірливими для читання.
8.2.2. Гарантовані подарунки Акції будуть відправлені поштовим відправленням на адресу, вказану Учасником Акції в анкеті, або повідомлену Учасником Акції під час дзвінка від Організатора або його представника, не пізніше, ніж 22.11.2013 року.
8.3. Учасники Акції, які отримали право придбати один з Товарів Акції або право отримати гарантовані подарунки Акції, можуть їх отримати виключно особисто. Отримання через представника забороняється.
8.4. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання усіх документів, передбачених цими Правилами, є необхідною умовою придбання Товарів Акції та/або отримання гарантованих подарунків Акції. Ненадання/неповне надання визначених вище документів, або надання їх пізніше вказаного у пунктах 8.1.1. та 8.2.1. терміну, а також невиконання усіх передбачених цими Правилами умов позбавляє відповідного Учасника Акції права на придбання Товару Акції та/або отримання гарантованих подарунків Акції. При цьому такий Учасник Акції вважається таким, що відмовився від придбання Товару Акції або отримання гарантованих подарунків Акції та не має права на одержання від Замовника та/або Організатора Акції будь-якої компенсації. В такому разі Організатор акції вирішує долю такого Товару Акції та/або гарантованого подарунку на власний розсуд.
8.5. Оподаткування вартості Товарів Акції та/або гарантованих подарунків Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України.
Організатор проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб – Учасників Акції, що придбали Товари Акції.
В подальшому Замовник та/або Організатор Акції або уповноважена ними особа не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що придбали Товари Акції або отримали гарантовані подарунки Акції, щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

9. Обмеження
9.1. Заміна Товарів Акції та/або гарантованих подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заміна Товарів Акції та/або гарантованих подарунків Акції на будь-які інші товари не допускається. Товари Акції та/або гарантовані подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.
9.2. Відповідальність за якість Товарів Акції та гарантованих подарунків рекламної Акції несе їх виробник.
9.3. Замовник та/або Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не беруть на себе відповідальність за будь-які суперечки щодо Товарів Акції та/або гарантованих подарунків рекламної Акції. Замовник та/або Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не вступають у будь-які суперечки з приводу визнання будь-яких осіб Учасниками рекламної Акції і визначення прав на придбання відповідних Товарів Акції та/або отримання гарантованих подарунків Акції. Замовник та/або Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не несуть відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
9.4. Замовник та/або Організатор рекламної Акції не несе відповідальності за використання відповідних Товарів Акції або гарантованих подарунків рекламної Акції після отримання їх Учасниками Акції.
9.5. Замовник та/або Організатор Акції не несе відповідальності за роботу кур’єрських служб, служб поштового зв’язку, в тому числі електронної пошти, за будь-які помилки співробітників Укрпошти та/або співробітників будь-яких інших підприємств/установ/організацій, які забезпечують обмін інформацією між Учасниками Акції та Замовником та/або Організатором, чи вручення Товарів Акції або гарантованих подарунків Акції в рамках проведення рекламної Акції, внаслідок яких поштові/кур’єрські  відправлення Учасників Акції не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або внаслідок яких Учасники Акції не отримали відповідні Товари Акції або гарантовані подарунки Акції.
9.6. Організатор вважається таким, що виконав зобов’язання з передачі Товарів Акції та/або гарантованих подарунків Акції Учасникам, які отримали право на їх отримання з моменту передачі такого Товару Акції та/або гарантованого подарунку Акції до поштового відділення або до служби кур’єрської доставки. Організатор не несе відповідальності за неотримання, несвоєчасне отримання Учасниками Товарів Акції та/або гарантованих подарунків Акції, що сталися не з його вини.
9.7. Замовник та/або Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати Товар Акції або гарантований подарунок Акції Учасником Акції згідно з умовами цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Замовника та/або Організатора. Такий Учасник Акції не має права вимагати жодних пільг та компенсацій.

10. Надання інформації
10.1. Акція має на меті просування продукції ТМ «Sniezka», ТМ «VIDARON», формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на вказану продукцію, стимулювання та створення сприятливих умов для збуту та просування на ринку зазначеної продукції.
10.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції надає свою згоду на обробку і використання Замовником та Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти, IP-адресу, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі – «Персональні дані»).
 10.3. Беручи участь у рекламній Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (у т. ч. шляхом передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Замовником та/або Організатором рекламної Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Зокрема, фактом участі в рекламній Акції Учасник погоджується на безоплатне використання Замовником та/або Організатором його імені, прізвища, фотографії або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. на публікацію (в т. ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю з представниками ЗМІ. Також, беручи участь в рекламній Акції, Учасник погоджується отримувати інформацію, повідомлення (в т. ч. рекламного характеру) без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником та/або Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положеннями ЗУ «Про захист персональних даних» та зі ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.
10.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, права суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.
10.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів із ними).
10.6. Власником бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

11. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
11.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також порядку придбання Товарів Акції або отримання гарантованих подарунків Акції здійснюється шляхом розміщення Правил Акції на веб-сайті www.maluj-vygravaj.com.ua у термін з «03» червня 2013 року  до «22» листопада 2013 року включно.
11.2. Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Замовником та/або Організатором рекламної Акції протягом усього терміну проведення рекламної Акції. Зміна та/або доповнення Правил та умов рекламної Акції можливі у випадку їхнього затвердження Замовником рекламної Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про Правила та умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил та умов.

12. Інші умови
12.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником рекламної Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника рекламної Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
12.2. Беручи участь у рекламній Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами рекламної Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т. ч. від дотримання механізму, порядку та терміну проведення рекламної Акції та/або отримання гарантованих подарунків Акції та/або придбання Товарів Акції та ін.) вважається відмовою Учасника від участі в рекламній Акції та отримання гарантованих подарунків Акції та/або придбання Товарів Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Замовника та/або Організатора рекламної Акції будь-якої компенсації.
12.3. Ця рекламна Акція дійсна лише для роздрібних покупців Акційної продукції.
12.4. Замовник та/або Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника та/або Організатора Акції обставини.
12.5. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
 

 


1 Унікальним Кодом вважається комбінація символів, яка складається з букв та цифр (в кількості 5 символів), та яка розміщується на упаковці Акційної продукції
2 Придбання товару відбувається шляхом перерахування 1 (однієї) гривні на поточний рахунок Організатора Акції, що вказаний в п. 1 цих Правил
3 Формат відправки Коду: унікальний код > перша буква назви торгової марки > ємність виробу (через пробіли). Наприклад: d47fk S 2,5 або d47fk V 700 або d47fk V 750 або d47fk V 2,5 або d47fk V 4,5 або d47fk V 9